SUPA24
Kuća i okolina; pogled, visoki stropovi
Kuća i okolina; pogled
Kuća i okolina; pogled
319 000 €
(6 787 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
47 m²
الدقداقة

spavaća sobaatypical
stan47 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Branded Investment Apartments Near Al Marjan Island In RAK
This mixed use hospitality and branded residence development is located in Ras Al Khaimah, ...

Ostalo
Dob ponude: 88dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

الدقداقة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu