SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 449 119 €
(5 963 € / m²)
Prodaja
3
2+
243 m²
دبي

spavaća soba3
stan243 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This 3-bedroom apartment for sale in Sunset Bay Grand by Imtiaz on Dubai Islands offers a contemporary layout with high-end finishes. The home feature...

Namješteno
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CAPRI REALTY

Slični oglasi

Slično u inozemstvu