SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
518 656 €
(652 € / m²)
Prodaja
1
1
796 m²
دبي

spavaća soba1
stan73 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Dining & Retail Experiences

Boutique Culinary Collection: A curated selection of high-end restaurants and dining concepts located at the ground leve...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE House

Elena Melnikova, REHOUSE INTERNATIONAL REAL ESTATE L.L.C

Slični oglasi

Slično u inozemstvu