SUPA24
Kuća i okolina; pogled
Kuća i okolina; pogled
Terasa; pogled, prirodna svjetlost
159 000 €
(4 676 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
34 m²
دبي

spavaća sobaatypical
stan34 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Smart Luxury Homes Near Silicon Oasis with High ROI in Dubailand
The development is located in Dubailand, one of Dubai’s most strategic and family-ori...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPametni uređajiSigurnostDrveni podPločiceVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stilNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 83dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu