Popis ponuda
16
16
16
1 116 642 €
(4 614 € / m²)
Prodaja
3
2+
242 m²
دبي
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
242 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
🔥 – Dubai Islands* 🌊📍 *Location* : https://maps.app.goo.gl/UbHHhmsSAbUyazmM7?g_st=awb🏡 *Unit Types* : 1BR, 2BR & 3BR and Townhouses Apartments💳 ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
93dana
Ažurirano:
9dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.