SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
942 715 €
(9 427 € / m²)
Prodaja
3
2+
100 m²
دبي

spavaća soba3
stan100 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Experience a new benchmark of luxury marina-front living in Dubai Islands, where refined design, exclusive services, and breathtaking Arabian Gulf vie...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakNamještenoKuhinjski aparatiDrveni podPločiceVisoki stropoviPrirodno svjetloPametni uređajiSigurnost

Namješteno
Dob ponude: 103dana
Ažurirano: 41dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu