SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
282 000 €
(7 421 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
دبي

spavaća soba1
stan38 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Azizi Wasel introduces a captivating new coastal address at Dubai Islands, where premium island living meets contemporary luxury in Dubai's historic d...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiKatVisoki stropoviPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 105dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu