SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 619 827 €
(6 230 € / m²)
Prodaja
4
2+
260 m²
دبي

spavaća soba4
stan260 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover Azizi Wassel, a premium new residential development located in the heart of Dubai Islands, one of Dubai’s fastest-growing beachfront destinat...

Namješteno
Dob ponude: 110dana
Ažurirano: 47dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Seventh heaven real estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu