SUPA24
Dnevni boravak; drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil, visoki stropovi
1 035 000 €
(6 946 € / m²)
Prodaja
3
2+
149 m²
دبي

spavaća soba3
stan149 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Stylish Real Estate in a Complex Near the Beach in Dubai Creek Harbour
Dubai Creek Harbour is a lively waterfront community that blends modern city li...

Kat:
2. kat od 24
Dob ponude: 141dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu