SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
877 000 €
(6 176 € / m²)
Prodaja
3
2+
142 m²
دبي

spavaća soba3
stan142 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present a 2-bedroom apartment at Ocean Crest by Samana Developers, a luxurious coastal residence in Dubai Islands. Des...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloKuhinjski aparatiPametni uređaji

Namješteno
Dob ponude: 151dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu