SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
535 000 €
(6 369 € / m²)
Prodaja
2
2+
84 m²
دبي

spavaća soba2
stan84 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties presents a 1-bedroom apartment at Ocean Crest by Samana Developers, a refined coastal sanctuary in Dubai Islands. This development...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPrirodno svjetloPametni uređajiSigurnostDrveni podVisoki stropoviPogled

Namješteno
Dob ponude: 151dana
Ažurirano: 20dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu