SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
406 000 €
(5 800 € / m²)
Prodaja
1
2+
70 m²
دبي

spavaća soba1
stan70 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusive Luxury Apartments in the Heart of Meydan, Dubai
Meydan District in Dubai is a prestigious and dynamic destination, renowned for its luxury, ...

Kat:
1. kat od 5
Dob ponude: 238dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu