SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
615 000 €
(5 491 € / m²)
Prodaja
3
2+
112 m²
دبي

spavaća soba3
stan112 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Introducing Sea Legend One on Dubai Islands—an elegant collection of 1–3 bedroom waterfront apartments designed for resort-style living and strong inv...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloPogled

Namješteno
Dob ponude: 246dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu