SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
413 000 €
(5 986 € / m²)
Prodaja
2
1
69 m²
دبي

spavaća soba2
stan69 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Experience the pinnacle of coastal luxury at Nautis Residences, an exclusive boutique development by STAMN Real Estate on the prestigious Dubai Island...

Ostalo
Dob ponude: 296dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu