SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
248 139 €
(6 706 € / m²)
Prodaja
2
1
37 m²
دبي

spavaća soba2
stan37 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

🎧 Studio Suite with a Beat – Waterfront Living at DO Hotels, Dubai Islands 🎧Step into a lifestyle orchestrated by rhythm and luxury at DO Hotels & R...

Ostalo
Dob ponude: 334dana
Ažurirano: 63dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Palm Signature Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu