SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
265 000 €
(6 023 € / m²)
Prodaja
1
1
44 m²
دبي

spavaća soba1
stan44 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

 Trustway Properties is delighted to presentAmber by Enso represents the pinnacle of artisan craftsmanship and luxury living in Dubai's prestigious Ju...

Namješteno
Dob ponude: 334dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu