SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
480 000 €
(5 783 € / m²)
Prodaja
2
1
83 m²
دبي

spavaća soba2
stan83 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Step into a world of unparalleled elegance with these prime luxury waterfront apartments in Dubai Islands. Offering breathtaking sea views, direct bea...

Ostalo
Dob ponude: 338dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu