SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
627 000 €
(5 225 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
دبي

spavaća soba3
stan120 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

💰 Prices: From €478,000 to €1,859,000 | Potential to Double in Value by Handover Step into the future of luxury living with Wynwood by Imtiaz, an ult...

Ostalo
Dob ponude: 357dana
Ažurirano: 64dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Palm Signature Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu