SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 335 000 €
(5 195 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
257 m²
دبي

spavaća sobaatypical
stan257 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present Beach Walk 4 by Imtiaz, an exclusive residential development offering luxurious 1, 2, and 3 bedroom apartments...

Namješteno
Dob ponude: 359dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

دبي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu