SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
336 716 €
(4 209 € / m²)
Prodaja
3
2+
80 m²
دبي جنوب

spavaća soba3
stan80 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present this exceptional 2-bedroom apartment in Dubai South's most promising residential community. This retreat of ti...

Ostalo
Dob ponude: 231dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

دبي جنوب
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu