SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
493 652 €
(7 595 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

🌴 Appartements à Vendre sur les Îles de Dubaï – Flora Isle 🌊 🏡 À partir de 2,088,888 AED, devenez propriétaire dans un paradis en bord de mer.Décou...

Ostalo
Dob ponude: 486dana
Ažurirano: 65dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Palm Signature Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu