SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
212 690 €
(2 659 € / m²)
Prodaja
2
1
80 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

🌟 MILOS by DECA : Investissez à Dubailand Sans Frais d’Agence 🌟🏡 À 2 Minutes du Métro et Directement du Promoteur 💎 Un Projet Moderne et Accessibl...

Ostalo
Dob ponude: 482dana
Ažurirano: 61dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Palm Signature Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu