SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
198 539 €
(4 727 € / m²)
Prodaja
1
1
42 m²
طريق الخيل

spavaća soba1
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartment for sale in Binghatti Ghost, Al Jaddaf************Development in Al Jaddaf, a thriving community rising above Dubai Creek.*************- 20-...

Ostalo
Dob ponude: 487dana
Ažurirano: 65dana

Lokaliteti

طريق الخيل
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mohamed Mounir

Slični oglasi

Slično u inozemstvu