SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
16 214 286 €
(14 298 € / m²)
Prodaja
6+
2+
1.134 m²
مشي القناة

spavaća soba6+
stan1.134 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق فاخرة مطلة على المدينة في أعلى برج في الخليج التجاري في دبي
تقع الشقق المكونة من غرفة نوم واحدة إلى 4 غرف نوم مع خيارات البنتهاوس والبنتهاوس الملك...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledVisoki stropoviKuhinjski aparatiOtvoreni dnevni boravakKadaTuš kabinaZaseban wcDrveni podPrirodno svjetloModerni stilNamješteno

Namješteno
Dob ponude: 493dana
Ažurirano: 493dana

Lokaliteti

مشي القناة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu