Popis ponuda
7
7
7
7 172 620 €
(20 493 € / m²)
Prodaja
3
1
350 m²
Marina Promenade
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
350 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
تقدم شركة Prestige Immobilier Dubai جوهرة مذهلة على شاطئ البحر في جميرا بيتش ريزيدنس.
انطلق في رحلة من المعيشة الفاخرة مع هذه الشقة المذهلة المكونة...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Internet
Klimatizacija
Bazen
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
495dana
Ažurirano:
495dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Marina Promenade
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.