SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
715 549 €
(7 694 € / m²)
Prodaja
3
2+
93 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba3
stan93 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق تقدم نمط حياة مريح في مجمع فاخر في ميدان دبي
تقع هذه الشقق الفاخرة في مشروع شوبا هارتلاند 2 في ميدان دبي. يغطي مشروع شوبا هارتلاند 2 مساحة أرض تبل...

Ostalo
Dob ponude: 496dana
Ažurirano: 495dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu