Popis ponuda
4
4
180 301 €
(2 576 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
70 m²
طريق الخيل
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
70 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
💥*Exclusive offer from Binghatti for the launching day only*💥✅*250,000 Discount on any property in Binghatti Creek project*🔑*Own your property in J...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
496dana
Ažurirano:
496dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
طريق الخيل
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.