SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 570 131 €
(11 717 € / m²)
Prodaja
4
2+
134 m²
شارع 37

spavaća soba4
stan134 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق مع خيارات دفع مرنة في مشروع متكامل الخدمات في السطوة، دبي
تقع هذه الشقق السكنية الفاخرة ضمن مشروع جميرا جاردن سيتي في منطقة السطوة بدبي. وتُعد جم...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

شارع 37
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu