SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
274 130 €
(4 895 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
شارع توليب

spavaća soba2
stan56 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق بمرافق غنية في مثلث قرية الجميرا (JVT)، دبي جاهزة للسكن الفوري
تُعد مثلث قرية الجميرا (Jumeirah Village Triangle) واحدة من أكثر المجتمعات السكنية...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

شارع توليب
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu