SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 210 792 €
(12 355 € / m²)
Prodaja
3
2+
98 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba3
stan98 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق بإطلالة بحرية تحمل علامة هيلتون التجارية في دبي ماريتايم سيتي
تتحول مدينة دبي الملاحية (دبي ماريتايم سيتي) بسرعة إلى أحدث وأرقى شبه جزيرة في المد...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu