SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
163 514 €
(4 542 € / m²)
Prodaja
1
1
36 m²
شارع الطيف

spavaća soba1
stan36 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Crown Palace — Modern Living in Dubai South with European Architecture and Post-Handover Payment PlanCrown Palace is a new residential development by ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

شارع الطيف
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DDA Real Estate LLC

Slični oglasi

Slično u inozemstvu