SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
158 165 €
(4 393 € / m²)
Prodaja
1
1
36 m²
كحيل بوليفارد

spavaća soba1
stan36 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Oxford Cove: Premium Living in Jumeirah Village Circle!Oxford Cove is an elegant residential development by IMAN Developers, located in the popular co...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

كحيل بوليفارد
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DDA Real Estate LLC

Slični oglasi

Slično u inozemstvu