SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
491 000 €
(6 295 € / m²)
Prodaja
1
2+
78 m²
دبي مارينا

spavaća soba1
stan78 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Furnished Elite Flats on Dubai Islands
Dubai Islands is a master-planned development consisting of five interconnected islands. It is designed as a mi...

Namješteno
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

دبي مارينا
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu