SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
9 495 000 €
(16 835 € / m²)
Prodaja
3
2+
564 m²
Jumeirah 1

spavaća soba3
stan564 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ultra-Luxury Beachfront Apartments with World-Class Amenities in La Mer, Jumeirah 1
Located in Dubai’s Jumeirah 1 district, La Mer represents the pinn...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Jumeirah 1
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu