SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 683 323 €
(11 042 € / m²)
Prodaja
5
2+
243 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba5
stan243 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق فاخرة مفروشة بالكامل على الواجهة البحرية في جزر دبي
يقع هذا المشروع السكني الحصري ضمن جزر دبي المرموقة، وهي وجهة بحرية رائدة تقع قبالة الساحل الشم...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu