SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
408 441 €
(6 189 € / m²)
Prodaja
1
1
66 m²
6a شارع

spavaća soba1
stan66 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Richmond District sets a new standard for luxury living in Al Furjan, offering designer-furnished apartments with 5-star hotel services and resort-sty...

Namješteno
Dob ponude: 27dana
Ažurirano: 24dana

Lokaliteti

6a شارع
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu