SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
152 440 €
(319 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
478 m²
Damac Hills

spavaća sobaatypical
stan478 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

La Capitale presents this studio apartment located in Artesia A, DAMAC Hills. This contemporary living space offers a refreshing escape with premium f...

Ostalo
Dob ponude: 50dana
Ažurirano: 50dana

Lokaliteti

Damac Hills
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

La Capitale Real Estate Broker L.L.C.

Vivek Rahul Salve

Slični oglasi

Slično u inozemstvu