SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
9 455 137 €
(14 154 € / m²)
Prodaja
6+
2+
668 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba6+
stan668 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق فاخرة في دبي هاربور بالقرب من نخلة جميرا
يقع هذا المشروع السكني الاستثنائي الفاخر على الواجهة البحرية في "دبي هاربور" (Dubai Harbour)، أحد أرقى ال...

Ostalo
Dob ponude: 47dana
Ažurirano: 42dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu