SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
357 431 €
(3 610 € / m²)
Prodaja
3
2+
99 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba3
stan99 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق فاخرة في دبي لاند مع خيارات مسبح خاص في مشروع يضم مسبح إنفينيتي
يقع هذا المشروع السكني المعاصر في قلب دبي لاند، واحدة من أسرع المجتمعات نمواً وواع...

Ostalo
Dob ponude: 52dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu