SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
174 383 €
(5 449 € / m²)
Prodaja
1
1
32 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba1
stan32 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق أنيقة في مدينة دبي للإنتاج مع مرافق عصرية متكاملة
يقع هذا المشروع السكني المعاصر في قلب "مدينة دبي للإنتاج" (المعيصم) الحيوية. تم تصميم هذه المنطق...

Ostalo
Dob ponude: 54dana
Ažurirano: 52dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu