SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 599 564 €
(9 997 € / m²)
Prodaja
4
2+
160 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba4
stan160 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق برجية فاخرة للبيع بالتقسيط في أبراج بحيرة الجميرا، دبي
يقع هذا الموقع المتميز مقابل مرسى دبي في أبراج بحيرات الجميرا (JLT)، وهو منطقة سكنية مثالية...

Namješteno
Dob ponude: 51dana
Ažurirano: 51dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu