SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
173 350 €
(479 € / m²)
Prodaja
1
1
362 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba1
stan362 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Azizi Venice in Dubai South, offering studios, 1 to 3 bedroom apartments by Azizi Developments. This waterfront project comprises a collection of luxu...

Ostalo
Dob ponude: 55dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Credence Realtor

Slični oglasi

Slično u inozemstvu