Popis ponuda
7
7
7
650 125 €
(7 224 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
90 m²
شارع الخيل الأول
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
90 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Mercer House – Uptown Dubai 🏢✨Ellington Properties presents Mercer House, a luxurious residential destination offering:Studios, 1–3 Bedroom Apartment...
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
55dana
Ažurirano:
36dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
شارع الخيل الأول
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.