SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
979 282 €
(611 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
1.603 m²
شارع العهود

spavaća sobaatypical
stan1.603 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

We are delighted to present this two-bedroom apartment in Sofitel Residences Downtown, ideally positioned on a corner so it enjoys dual-aspect views s...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparati

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

شارع العهود
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dubai Sotheby's International Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu