SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
5 369 626 €
(906 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
5.925 m²
دبي مارينا

spavaća sobaatypical
stan5.925 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This three-bedroom Signature Suite in Omoria Private Residences is a sanctuary of calm in Dubai Islands, a growing coastal destination that rivals the...

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 52dana

Lokaliteti

دبي مارينا
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dubai Sotheby's International Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu