SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
18 712 040 €
(2 238 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
8.360 m²
شارع الهلال غرب

spavaća sobaatypical
stan8.360 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

We are pleased to present this stylish four-bedroom duplex apartment at Orla Infinity, a stunning residential tower situated along the Crescent of Pal...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKuhinjski aparatiVisoki stropoviPogledTerasa

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 59dana

Lokaliteti

شارع الهلال غرب
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dubai Sotheby's International Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu