SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 251 567 €
(1 467 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
2.216 m²
شارع المستقبل

spavaća sobaatypical
stan2.216 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Setting the scene for a slice of New York in Dubai, this two bedroom apartment inside Waldorf Astoria Residences DICF oozes character and elegance fro...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakKadaPrirodno svjetloNakon renovacijeModerni stil

Ostalo
Dob ponude: 61dana
Ažurirano: 59dana

Lokaliteti

شارع المستقبل
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dubai Sotheby's International Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu