SUPA24
Kuća i okolina; pogled
Kuća i okolina; pogled, visoki stropovi
Kuća i okolina; pogled, visoki stropovi, prirodna svjetlost
650 125 €
(7 388 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
88 m²
شارع الخيل الأول

spavaća sobaatypical
stan88 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Mercer House – Uptown Dubai 🏢✨Ellington Properties presents Mercer House, a luxurious residential destination offering:Studios, 1–3 Bedroom Apartment...

Ostalo
Dob ponude: 62dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

شارع الخيل الأول
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Credence Realtor

Slični oglasi

Slično u inozemstvu