Popis ponuda
12
12
12
190 842 €
(4 893 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
39 m²
شارع المركز المالي
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
39 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
💎🌿 Refined Low-Rise Living in Arjan, Dubai 🌿💎Discover a thoughtfully crafted residential lifestyle where modern elegance meets natural tranquility...
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
63dana
Ažurirano:
36dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.