SUPA24
Kuća i okolina; pogled
Dnevni boravak
Kuća i okolina; pogled, visoki stropovi, prirodna svjetlost, moderan stil
204 146 €
(6 380 € / m²)
Prodaja
1
1
32 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba1
stan32 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق فاخرة في قرية جميرا دائرية مع مرافق عصرية لنمط حياة حديث
يقع هذا التطوير السكني الحديث في قلب "قرية جميرا دائرية" (JVC)، وهي واحدة من أكثر المجتمع...

Ostalo
Dob ponude: 63dana
Ažurirano: 53dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu